Balík DJ & Foto, Kamera

09.01.2019 21:30

 

Balík DJ & Foto 
V tomto balíku máte navyše fotenie celého dňa, od ranných príprav cez obliekanie, kozmetičku, odobierku, svadobný obrad, rozbíjanie taniera, svadobná zábava, svadobné hry, začepčenie a po polnočná zábava. V cene balíka je nafotených 400 - 800 fotiek, upravených na DVD s podtlačou + 20 fotiek vyvolaných. K tomu DJ, nasvietenie interiéru, zábavné hry, ozvučenie, osvetlenie tanečeného parketu, dymostroj, bublifuk.
 
Bonusom je spracovanie foto knihy z Vašej akcie. 
 
Balík DJ & kamera
V tomto balíku máte navyše točenie celého dňa, od ranných príprav cez obliekanie, kozmetičku, odobierku, svadobný obrad, rozbíjanie taniera, svadobná zábava, svadobné hry, začepčenie a po polnočná zábava. V cene balíka je  45 min. video na DVD s podtlačou + 5 min. videoklip. K tomu DJ, nasvietenie interiéru, zábavné hry, ozvučenie, osvetlenie tanečeného parketu, dymostroj, bublifuk.
 
Ak by ste mali záujem o tento balík, prosím kontaktujte nás. 
 
    
V cene tohto balíčka máte navyše fotenie a točenie celého dňa, od ranných príprav cez obliekanie, kozmetičku, odobierku, svadobný obrad, rozbíjanie taniera, svadobná zábava, svadobné hry, začepčenie a po polnočná zábava. V cene balíka je nafotených 400 - 800 fotiek, upravených na DVD s podtlačou + 20 fotiek vyvolaných. K tomu krátky 20 min. videoklip. K tomu DJ, nasvietenie interiéru, zábavné hry, ozvučenie, osvetlenie tanečeného parketu, dymostroj, bublifuk v jedinečnej cene 600 €
Ak by ste malí záujem o foto knihu cena je zvlášť závisí od veľkosti knihy a počtu strán. Bližšie informácie pri osobnom stretnutí.