O mne

 

Dj-ingu som sa začal venovať postupne, až prerástol do vášne. DJ-ing je môj život. Úlohou DJ-a nie je iba stáť a púšťať hudbu, ale aj vedieť zabaviť ľudí hovoreným slovom.  Je dôležité si vedieť vybrať DJ-a. Mal by mať široký repertoár hudby – od klasických a ľudových piesní až po tie najmodernejšie; rovnako však je dôležité vedieť odhadnúť ľudí a každému namiešať ten správny dúšok hudby. Nie je to jednoduchá práca, práve naopak. Všetky veci, alebo prípadné problémy, je potrebné riešiť v rýchlosti za pochodu a okrem ľudí na parkete, či ľudí disktujúcich svoje naliehavé želania, treba vnímať techniku, zosúlaďovať nároky organizátorov s požiadavkami účastníkov a koniec-koncov aj s tým, čo sa do daného kola hodí.

 

Ponúkam kvalitne odvedenú prácu, pri ktorej sa držím hesla: každá zábva má byť výnimočnou. Niekto by povedal, že najdôležitejšia je príprava na svadby. Súhlasím, ale rovnako si myslím,že i skvelá oslava narodenín môže byť výnimočnou a nezabudnuteľnou do konca života. Uvedomujem si, že akciu (a náladu na nej) robí z veľkej časti DJ, a preto si rovnako dávam záležať na každom hraní. Osobne si neviem predstaviť tanec bez svetelnej, či dekoračnej techniky, preto sa ju, samozrejme, snažím stále vylepšovať. Spolupracujem so skvelým kameramanom a fotografkou, ktorých kontakty nájdete v sekcii Partneri.

Popri zvukovej, svetelnej či dekoratívnej technike Vám ponúkam aj cenné rady z množstva odohraných akcií, ktoré mám za sebou. Myslím si, že pri práci je najdôležitejšia dohoda a porozumenie si, preto sa vždy snažím vyjsť v ústrety Vaším požiadavkám a nárokom. Hoci sa v tejto pretechnizovanej dobe takmer všetko rieši cez web, ako rýchlejší a pohodlnejší spôsob komunikácie, ja uprednostňujem osobné stretnutie a dohodu. Každý človek je iný, a preto aj ku každému treba pristupovať individuálne, ako k osobnosti so svojím životným príbehom a od toho sa odvíjajúcimi očakávaniami.       

  

Teším sa na spoluprácu s Vami.

DJ Laky