Diskusná téma: Vaše názory

Svadba

Anna a Michal | 11.08.2015

Našu svadbu sme si naozaj veľmi užili a veľkú zásluhu má na tom určite aj DJ Laky. Bol prirodzene vtipný a veľmi šikovný, vedel skrátka spraviť dobrú atmosféru, ktorej určite pomohlo aj pekne spravené osvetlenie, ktoré nám do sály pripravil:) Všetkým sa páčilo, že vnímal ľudí na parkete a hral to, na čom sme sa dohodli, takže do rána sme sa zabávali aj mladší aj staršie ročníky. Vedel tiež vycítíť, kedy spraviť prestávku. Zároveň sa s ním dobre komunikovalo a vedel nám pri plánovaní zábavy aj poradiť.

Ďakujeme a vrelo odporúčame!!

svadba

Maria a Lubos | 15.07.2015

Super DJ, prisposobil sa nasim poziadavkam a navodil super atmosferu. Dakujeme velmi pekne, odporucame...

Oslava 50-ky a 18-ky

Majka | 22.06.2015

Super DJ, milý, komunikatívny. zábavný, prispôsobivý, šikovný, perfektná komunikácia, super cena, profesionálny prístup na všetkom sa dá veľmi dobre s ním dohodnúť. Veľmi veľmi veľmi dobre sme sa zabavili, super sme si zatancovali. Vrelo odporúčam! Ďakujeme! :-))

Svadba

Viktoria a Marcel | 21.06.2015

Chceli by sme sa veľmi poďakovať za profesionálny prístup a skvelú zábavu na svadbe. Myslím že v tejto dobe je ťažke nájisť človeka, ktorý odvedie tak super svoju prácu. Zábava bola stále a Dj Luky vyhovel všetkým, aj keď sme mali ľudí z celého Slovenska..:) Njaviac sa nám páčilo že si nerobil prestávky a stopol zábavu v tom najlepšom,ale dal prestávku keď sme si povedali. Super hral a zabával. :) Ďakujeme za všetko a všetkým vrelo odporúčame nebudete ľutovať!!!

40-tka

Vlado | 14.06.2015

Veľká spokojnosť super zábava,efekty a komunikácia.Vrelo odporúčam a dakujeme dúfam že sa opať stretneme.

svadba

PG & ZGK | 05.05.2015

svadba bola paradna, dva dni sme vsetci mali svalovicu od tancovania :-) mlady, sikovny DJ, s dobrou aparaturou a bublifukom :))

Stužková

GsU 4.B | 19.11.2014

Ďakujeme, za výhodnú cenu výborná hudba, prispôsobivý Dj, s ktorým sa komunikuje bez najmenších problémov. Bublinky boli krásne, romantické a pobavili najmä mladších účastníkov. Super vybavenie čo sa týka ozvučenia našich scénok (až na malé problémy - naša chyba O:) ). Ochotný mladý chalan, odporúčam!

Svadba 18.10.2014

Juraj + Miska | 28.10.2014

Bolo super :-) Super zabava, super hudba, perfektne ozvucenie.. :) Spestrenim svadby boli hry, ktoré dopadli nad očakavanie.. :) Koč zožal úspech u každeho. .:) Dj laky vedel včas zareagovať, zahral na želanie..komunikoval, super jednanie, super DJ.. :) Koniec koncov hral do 05.00 hod rána, takže to hovori za všetko ! Bolo perfektne :-) :-) ODPORUCAME !! a este raz DAKUJEME.. :)

svadba 20.9.2014

Zuzka & Martin | 13.10.2014

Sme radi, ze sme sa rozhodli pre profesiálneho, ochotného a spoľahlivého DJ-a. Naša svadba sa zmenila na súkromnú disco party. DJ hral presne podľa nášho vkusu a hostia sa dobre zabavili. Deti zaujal bublifuk a dymostroj fakt super spestrenie programu.
Posielame jedno veľké "Ďakujeme". Vrelo odporúčam :-)

Svadba na zámku 11.10.2014

Katka a Stanko | 12.10.2014

Profesionálny prístup, bezproblémová spolupráca, zodpovednosť, flexibilita, charizma, komunikácia na úrovni, sympatický vtipný muž, moderátorské schopnosti, toto je len zopár z mnohých pozitív, ktoré charakterizujú človeka pod nickom DJ-Laky! Naša svadba na Smolenickom zámku bola prekrásna a DJ-Laky jej dodal ten pravý lesk a originalitu. Hostia sa bavili od začiatku do konca. Ďakujeme za fantastickú atmosféru! Ak čítate aj tento koment, je zbytočné hľadať iného DJ-a, neoľutujete :o)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok