Diskusná téma: Vaše názory

Stužková

GsU 4.B | 19.11.2014

Ďakujeme, za výhodnú cenu výborná hudba, prispôsobivý Dj, s ktorým sa komunikuje bez najmenších problémov. Bublinky boli krásne, romantické a pobavili najmä mladších účastníkov. Super vybavenie čo sa týka ozvučenia našich scénok (až na malé problémy - naša chyba O:) ). Ochotný mladý chalan, odporúčam!

Svadba 18.10.2014

Juraj + Miska | 28.10.2014

Bolo super :-) Super zabava, super hudba, perfektne ozvucenie.. :) Spestrenim svadby boli hry, ktoré dopadli nad očakavanie.. :) Koč zožal úspech u každeho. .:) Dj laky vedel včas zareagovať, zahral na želanie..komunikoval, super jednanie, super DJ.. :) Koniec koncov hral do 05.00 hod rána, takže to hovori za všetko ! Bolo perfektne :-) :-) ODPORUCAME !! a este raz DAKUJEME.. :)

svadba 20.9.2014

Zuzka & Martin | 13.10.2014

Sme radi, ze sme sa rozhodli pre profesiálneho, ochotného a spoľahlivého DJ-a. Naša svadba sa zmenila na súkromnú disco party. DJ hral presne podľa nášho vkusu a hostia sa dobre zabavili. Deti zaujal bublifuk a dymostroj fakt super spestrenie programu.
Posielame jedno veľké "Ďakujeme". Vrelo odporúčam :-)

Svadba na zámku 11.10.2014

Katka a Stanko | 12.10.2014

Profesionálny prístup, bezproblémová spolupráca, zodpovednosť, flexibilita, charizma, komunikácia na úrovni, sympatický vtipný muž, moderátorské schopnosti, toto je len zopár z mnohých pozitív, ktoré charakterizujú človeka pod nickom DJ-Laky! Naša svadba na Smolenickom zámku bola prekrásna a DJ-Laky jej dodal ten pravý lesk a originalitu. Hostia sa bavili od začiatku do konca. Ďakujeme za fantastickú atmosféru! Ak čítate aj tento koment, je zbytočné hľadať iného DJ-a, neoľutujete :o)

Svadba 4.10.2014

Veronika + Norbert | 08.10.2014

Vravím to každému, tak to píšem aj sem :-) V živote som sa tak dobre nezabavil, ako na našej svadbe a veľká vďaka za to patrí práve DJ Lakymu, ktorý tú atmosféru vytvoril. Zabávali sa všetci: mladší, starší, rockeri a hádam aj tí, čo nevedia tancovať (ja) ;-) Vždy zahral aj podľa želania k tanečným kolám. Bol veľmi ústretový od úplného začiatku plánovania našej svadby, až po samý koniec. Sympatický mladý DJ Laky, odporúčame na každú zábavu!

Phoenix 27.9.2014

Romana | 07.10.2014

Dakujeme este raz za vynikajuci vecer, zabavu, hudbu aku sme chceli, hostia sa bavili, bublifuk pri otvarani tancovania mal svoj efekt, este aj na fotkach je to nadherne, celkovo velmi dobra skusenost s ustretovym sympatickym clovekom, vrele odporucam vsetkym, budete len a len spokojni :)

Svadba 30.8.2014

Danka a Mirko | 20.09.2014

Dj Laky, dakujeme za vyyyyyybornuuuuuu atmosferu na svadbicke. Bol si perfektnyyyyy.

svadba

hanka a marek | 25.08.2014

jedno veľké ďakujeme za super odvedenú prácu, vďaka ktorej sme sa všetci od najmenších detičiek až po naše babičky výborne zabávali na našej svadbe až do rána :DDDD jednoznačne najlepšia volba práve teba DJ Laky a odporúčania na každú stranu....merci beaucoup
MHH :)))))

Svadba

Tomáš a Ivka | 17.08.2014

DJ Lakyho sme mali na našej svadbe v Martine a boli sme veľmi spokojní. Všetci sa výborne bavili - DJ roztancoval nielen našich kamarátov, ale aj starších členov rodiny. Výber pesničiek bol výborný a dokonale splnil naše očakávania. Sme radi, že na našej svadbe sme mali práve jeho a odporúčame aj ďalším :)

írska svadba

Gabika + Colm | 22.07.2014

Ďakujeme DJ-ovi veľmi pekne za skvelú zábavu. Bavili sa aj Íri aj Slováci, všetkým hral podľa chuti. Dal si námahu a prekvapil Írov s typicky írskymi pesničkami. Veľmi profesionálny prístup, bol ochotný cestovať i na predsvadobné stretnutie cez pol Slovenska. Príjemné vystupovanie, najmä komunikácia s hosťami. Naozaj môžem len vrelo odporúčať. THANK YOU :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok